| Management number | 209072357 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $168.00 | Model Number | 209072357 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Brand | QAZIPO |
|---|---|
| RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Model Name | MINI PC R3500 |
| Resolution | 4K |
| Item Weight | 14.4 ounces |
| Manufacturer | Gogogo technology Co., LIMITED |
| Model Number | JNG14 |
| BuiltIn Media | Mini PC 16GB RAM 512GB SSD, Power adapter, User manual, VESA mount with screws |
| Cooling Method | Air |
| Item Dimensions | 5 x 5 x 1.69 inches |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Count | 4 |
| Processor Speed | 3.7 GHz |
| Total Usb Ports | 5 |
| Video Processor | AMD |
| CPU Model Number | Ryzen 5 3500U |
| Operating System | Windows 11 |
| Processor Series | Ryzen 5 3500U |
| Processor Socket | BGA |
| Graphics Card Ram | 16 GB |
| Graphics Ram Type | DDR4 SDRAM |
| Hardware Interface | 3.5mm Audio, Bluetooth, DisplayPort, HDMI, USB, USB Type C |
| Additional Features | Dual M.2 SSD Slot, Dual-channel RAM, Mini PC for Openclaw, Triple 4K display support, Type-C (PD fast charging, high-speed data transfer) |
| Hard Disk Interface | PCIE x 4 |
| Wireless Technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Graphics Coprocessor | AMD Radeon Vega 8 Graphics 1200 MHz |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Buttons |
| RAM Memory Installed | 16 GB |
| Warranty Description | 1 Year Manufacturer |
| Wireless Compability | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| Video Output Interface | DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 16 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 32 GB |
| Specific Uses For Product | Gaming, multimedia, Students, Mini PC for Openclaw, Business, Education, Everyday Use, Photo Editing, Video Editing, Office PC, HTPC, Server, Personal Computer, Web Browsing, Online Learning |
| Display Resolution Maximum | 4096x2160 Pixels |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Cache Memory Installed Size | 4 MB |
| Number of Component Outputs | 3 |
| Personal Computer Design Type | Mini PC |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form